hobbys.cz

Jak spolehlivě zastřešit terasu nebo dvorek? Zvolte kvalitní zahradní altán

Řešíte dilema, jak nově zastřešit terasu, vydlážděný prostor na zahradě, nebo třeba kus místa na dvorku tak, abyste se zde cítili co možná nejlépe. Ať už se vaše venkovní prostranství, které chcete používat k mnoha činnostem za každého počasí, nachází u domu, nebo je volně na zahradě, výborným řešením je zahradní altán. Je stabilní, pevný, odolný, vybírat můžete z mnoha typů, materiálů, stylů, a tak si vybere skutečně každý.

Abyste byli s funkcemi altánu spokojení, je důležité jej koupit i ověřeného výrobce či prodejce, který nabízí jen kvalitní zboží. Takového prodejce najdete na webových stránkách https://gardenway.cz/zahradni-altany. Najdete zde altány z hliníku, oceli i dřeva. Stejně tak může být z různých materiálů střecha. Tady lze vybrat polyester, polykarbonát, ocel nebo hliník. Váš altán můžete přizpůsobit plně svému vkusu, může být doplněn o závěsy, moskytiéru, nebo třeba boční stěny.

Také tvar altánu může být různý, klasikou jsou čtvercové a obdélníkové modely. Co třeba prostorný zahradní pavilon s moskytiérami a závěsy v krémovém provedení? Dle své potřeby si upravíte zatažení moskytiérou nebo závěsy, vejde se zde mnoho osob, ať už pořádáte narozeninovou oslavu, večerní grilování pro přátele a rodinu, nebo jste pozvali děti sousedů, ať se přijdou pohrát s vašimi potomky.

Na trhu jsou i menší zahradní altány, např. o velikosti 3 x 3 m nebo 4 x 4 m. Mohou mít komorovou polykarbonátovou střechu, která je pevná, odolná, rám tvoří ocel práškově lakovaná. Altány všeho druhu, které lez koupit v obchodech, se dají snadno sestavit doma svépomocí, vyjdou mnohem levněji, než altány stavěné na míru tesařem.

Díky kvalitnímu altánu, který je prostorný a dovoluje uzpůsobit si jej dle vlastních potřeb a přání, můžete snadno získat prostor venku, který se dá využít takřka kdykoli, i třeba v zimě, kdy se teple obléknete a z recese uspořádáte pro své nejmilejší polední grilování za slunečného dne. Zážitek si uchováte po celý život.


Zdroj: https://www.hobbys.cz/jak-spolehlive-zastresit-terasu-nebo-dvorek-zvolte-kvalitni-zahradni-altan.html